Doučování matematiky

Doučování matematiky

Potřebujete-li z jakýchkoli důvodů pomoci v matematice, je jednou z možností doučování v klidu vašeho domova. Po dohodnutí tématu si můžete sami měnit tempo, žádat o řešení svých příkladů, dokonce lze zadávat i samostatnou práci a v následující lekci si vše nehcat opravit a popřípadě vysvětlit. Největší výhodou doučování je tedy individuální přístup, který zaručuje spolu s odborností lektora zlepšení či jistý úspěch.

Pokud jste se rozhodli využít služeb naší Matematické pohotovosti v oblasti douučování (zatím jen ve městě Liberci), můžete nás kontaktovat:

a rádi se s vámi dohodneme na spolupráci.

Cena za jednu vyučovací hodinu (60min) činí 300,-Kč bez ohledu na náročnost výuky i potřebnou přípravu, tj. stejně pro ZŠ, SŠ i VŠ.


POZOR NOVÉ – DOUČOVÁNÍ PŘES INTERNET!

Vzhledem k současné situaci doučuji pouze distanční formou, tj. přes Internet pomocí komunikačního programu MEET od Googlu.

Stačí Vám počítač nebo notebook s mikrofonem a kamerou. Hodina bude probíhat z mé strany před tabulí, kde s Vámi budu komunikovat a řešit Váš problém nebo Vás učit. No a Vy se budete v pohodlí domova učit.

Hodinu pro zájemce mohu zaznamenat a pověsit neveřejně na YouTube, na toto video obdrržíte odkaz a budete se moci podívat na záznam a látku si zopakovat.

Po zkušenosti s tímto způsobech výuky vím, že je stejně efektivní jako klasické doučování u mě nebo u Vás doma.

Cena je stejná, jako za klasické prezenční doučování.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*